ژامبون بیکن

خرید صرفا از طریق این لینک انجام میشود.

ژامبون مرغ

خرید صرفا از طریق این لینک انجام میشود.

خرید صرفا از طریق این لینک انجام میشود.

فروش انواع کالباس و ژامبون خانگی

در میان افرادی که علاقه مند به غذاهای فست فودی هستند، ژامبون و کالباس بخش جدای ناپذیر از غذاها میباشد. انواع ژامبون پپرونی ، خشک ، گوشت گوساله ، قارچ و مرغ و … طرفداران زیادی داشته و همه به دنبال استفاده از بهترین مارک سوسیس و کالباس در ایران میباشند. خرید کالباس خانگی در دهکده پروتئین امکانی برای شما به وجود آورده است تا با خیال آسوده از کیفیت محصولات پروتئینی استفاده کنید و نگران افزودنی های غیر مجاز یا مواد نگهدارنده در تولید ژامبون نباشید. با تولید محصولات ارگانیک در حضور مشتری و زیر نظر وزارت بهداشت دیگر نیاز نیست به دنبال گرانترین کالباس ایران باشید تا از کیفیت خوبی بهره مند شوید. قیمت ژامبون درجه یک دهکده پروتئین  مقرون به صرفه بوده و شما میتوانید به مقدار مورد نیاز خود خریداری کنید.

بهترین مارک انواع ژامبون

همچنین باید گفت پروسه کامل تولید محصولات سوسیس و کالباس این مجموعه در حضور مشتری و با مواد اولیه تازه و گوشت و مرغ خالص تولید میگردد. می توانیم دهکده پروتئین را یکی از بهترین کالباس فروشی تهران بدانیم که محصولات کاملا ارگانیک را به فروش می رساند.

با توجه به حساسیت مجموعه نسبت به سلامت محصولات تولیدی، کارشناسان این مجموعه بصورت روزانه بر روند تولید محصولات نظارت دارند.

محصولات پروتئینی باز شامل انواع سوسیس (هات داگ) و انواع کالباس و ژامبون می‌باشد که عاری از هرگونه مواد نگهدارنده می‌باشد.

فروش اینترنتی سوسیس و کالباس دهکده پروتئین

در کنار توجه به کیفیت محصولات ، ما تصمیم گرفتیم در شرایط کرونایی خرید را برای شما عزیزان آسانتر رقم زده و فروشگاه اینترنتی دهکده پروتئین را منسجم تر قرار دهیم تا امکان سفارش آنلاین ژامبون و سوسیس برای شما رقم بخورد. برای این منظور انواع محصولات با درج قیمت و عکس کالباس در دسترس شما قرار گرفته و شما میتوانید به آسانی خرید کنید. توجه داشته باشید که با توجه به کیفیت بالا سالم بودن انواع سوسیس و کالباس، قیمت محصولات دهکده پروتئین کاملا به صرفه می باشد پس همین حالا یک وعده ی بی نظیر را برای خانواده ی خود تدارک ببینید و سلامتی را خوشمزه میل کنید.

 

اهمیت استفاده از مواد غذایی بدون مواد نگهدارنده

مواد نگهدارنده همانطور که از اسم آن ها پیداست، موادی هستند که با افزودنشان به انواع غذاها و خوراکی ها، زمان فاسد شدن آنها به تعویق می افتد و در واقع دیرتر خراب می شوند. به طور کلی مواد نگهدارنده موادی هستند که اجازه رشد میکروارگانیسم ها را در مواد غذایی مختلفی که به صورت صنعتی تولید می شوند، نمی دهند. اما در اغلب موارد این فرآیند باعث از بین رفتن ارزش غذایی و کیفیت خوراکی نیز می شوند.

نیتریت سدیم و نیترات سدیم که به تشدید طعم و رنگ سوسیس و کالباس کمک می کنند و نیز می توانند مانع فعالیت سم بوتولیسم که سمی کشنده است شوند، طی گوارش نوعی ماده سرطان زا تولید می کنند.علاوه بر این پزشکان معتقدند بعضی افزودنی ها نظیر مواد افزودنی موجود در پفک، ساندیس ها و نوشابه ها می توانند آلرژی ایجاد نمایند.

محصولات دهکده پروتئین به دلیل تاکید این مجموعه بر محصولات ارگانیک، از مواد نگهدارنده استفاده نشده و شما میتوانید انواع سوسیس ، کالباس و همبرگر سالم را از دهکده پروتئین تهیه کنید. در شعب دهکده پروتئین شما می توانید انواع ژامبون و دیگر محصولات پروتئینی را به صورت تازه و بدون هیچ مواد نگهدارنده ای تهیه کنید.

 

انواع محصولات دهکده پروتئین

محصولات پروتئینی باز شامل انواع سوسیس (هات داگ) و انواع ژامبون (کالباس) می‌باشد که عاری از هرگونه مواد نگهدارنده می‌باشد. تمامی محصولات در سایت دهکده پروتئین به صورت آنلاین بفروش میرسد.