میدونستی دهکده پروتئین چهار شعبه فعال در سطح تهران و چهار شعبه فعال در شهرستان داره؟”

  1. شعبه یک: تهران خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به تجریش، نرسیده به پمپ بنزین اسدی، نبش کوچه پروین، فروشگاه دهکده پروتئین
  2. شعبه دو : تهران سعادت آباد، سرو شرقی، روبه روی مجد پلاک 64
  3. شعبه سه: تهران فلکه اول تهرانپارس خیابان گلبرگ بین رشیدی و باقری پلاک 134
  4. شعبه چهار: تهران پاسداران روبروی بوستان سوم ** جدید ** 
  5. شعبه پنج: تبریز منطقه شهرک پرواز ، نبش بابایی پنج
  6. شعبه شش: دزفول خیابان فردوسی ، بین شریعتی و اقبال 
  7. شعبه هفت: اهواز زیتون کارمندی ، بین انوشه و توحید
  8. شعبه هشت: کرمانشاه  میدان مرکزی ، ابتدای خیابان صفا

دهکده پروتئین

محصولات دهکده پروتئین

 محصولات دهکده پروتئین شامل انواع سوسیس (هات داگ) و انواع ژامبون (کالباس) می‌باشد که عاری از هرگونه مواد نگهدارنده می‌باشد.

در تمام شعب دهکده پروتئین تولید محصولات سوسیس و کالباس در حضور مشتری و با مواد اولیه تازه و گوشت و مرغ خالص تولید میگردد.  با توجه به این ویژگی می توانیم دهکده پروتئین را یکی از بهترین کالباس فروشی تهران بدانیم که محصولات کاملا ارگانیک را به فروش می رساند.

با توجه به حساسیت مجموعه نسبت به سلامت محصولات تولیدی، کارشناسان این مجموعه بصورت روزانه بر روند تولید محصولات نظارت دارند. در واقع دهکده پروتئین را می وانیم جز بهترین فروشگاه سوسیس و کالباس بدانیم که سوسیس طبیعی ارائه می دهد.

 

فروش اینترنتی سوسیس و کالباس دهکده پروتئین

همانطور که گفته شد سوسیس و کالباس دهکده پروتئین کاملا طبیعی و ارگانیک است و در کنار توجه به کیفیت محصولات ، ما تصمیم گرفتیم در شرایط کرونایی خرید را برای شما عزیزان آسانتر رقم زده و فروشگاه اینترنتی دهکده پروتئین را منسجم تر قرار دهیم تا امکان سفارش آنلاین ژامبون و سوسیس برای شما رقم بخورد. برای این منظور شما به راحتی به عکس و قیمت انواع محصولات دسترسی دارید و به آسانی می توانید خرید خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که با توجه به کیفیت بالا سالم بودن انواع سوسیس و کالباس، قیمت محصولات دهکده پروتئین کاملا به صرفه می باشد پس همین حالا یک وعده ی بی نظیر را برای خانواده ی خود تدارک ببینید و سلامتی را خوشمزه میل کنید