سوسیس

سوسیس بوقلمون
56,000 تومان169,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس شکاری
56,000 تومان169,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس گوشت گوساله
63,000 تومان189,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس گوشت گوساله دودی
66,000 تومان199,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس گوشت گوسفندی
77,700 تومان259,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس مخلوط گوشت و مرغ
49,000 تومان146,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس مرغ
39,000 تومان119,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس نورنبرگ
58,000 تومان175,000 تومان
مشاهده سریع
سوسیس هات داگ پنیری
55,000 تومان164,000 تومان
مشاهده سریع

انتخاب سوسیس خوشمزه یکی از دغدغه های همیشگی ما ایرانیان است و دلمان میخواهد در میان برندهای سوسیس و کالباس در ایران ، محصولی را خریداری کنیم که سالم ، خوشمزه و با کیفیت باشد. شاید بهتر باشد بگوییم دهکده پروتئین نیز به دلیل همین خلا در بازار محصولات پروتئینی شکل گرفت . چراکه ما هم همچون شما به دنبال مواد غذایی سالم و خوشمزه بودیم تا در کنار اعضای خانواده ی خود اوقات بهتری را سپری کنیم. ترکیبات سوسیس دهکده پروتئین از بهترین مواد اولیه  و بدون استفاده از مواد نگهدارنده شکل گرفته است.  ما سعی کردیم تنوع محصولات خود را با حفظ کیفیت افزایش داده و انواع سوسیس ارگانیک را برای مشتریان عزیز خود تولید کنیم.

سوسیس ایرانی از چی درست میشود؟

بسیاری از افراد که به غذاهای فست فودی علاقه مند هستند مرتب از ما میپرسند سوسیس ایرانی از چی درست میشود و چگونه تولید میشود که اینقدر سالم و خوشمزه هست و یا اینکه چطور بدون استفاده از افزودنی های غیر مجاز و مواد نگهدارنده محصولات پروتئینی خوشمزه میشود درحالیکه ممکن ست خودشان بارها در منزل درست کرده باشند و طعم ساندویچ کوکتل یا کالباس بیرونی را نداشته باشد. پاسخ ما به این عزیزان اینست که دهکده پروتئین با استفاده از ترکیبات جایگزین و مواد اولیه سالم  و باکیفیت ، اقدام به تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری میکند و شما میتوانید تمامی روند تولید محصولات پروتئینی را به ببینید. با توجه به حساسیت مجموعه نسبت به سلامت محصولات تولیدی، کارشناسان این مجموعه بصورت روزانه بر روند تولید محصولات نظارت دارند.

محصولات پروتئینی باز شامل انواع کوکتل (هات داگ) و انواع ژامبون (کالباس) می‌باشد که عاری از هرگونه مواد نگهدارنده می‌باشد که این نکته برای بسیاری از افراد مهم است. مواد نگهدارنده مضرات زیادی برای سلامتی همه به ویژه کودکان دارد و ما با حذف آن از محصولات خود ، سعی کردیم مواد غذایی سالمتری را بدست شما عزیزان برسانیم تا بخاطر آسوده و آرامش خاطر میل بفرمایید.

فروش اینترنتی محصولات پروتئینی

یکی دیگر از خدمات دهکده پروتئین برای مشتریان خود ، فروش اینترنتی میباشد. شما میتوانید به اسانی در سایت ما سفارش خود را ثبت کرده و بسته خریداری شده را درب منزل دریافت کنید. انواع سوسیس هات داگ ، تنوری ، پنیری ، مرغ ، مرغ و قارچ ، گوشت ، نورنبرگ ، شکاری ، مخلوط ، بوقلمون و …. در دهکده پروتئین به فروش میرسد. پس اگر به دنبال خرید سوسیس ارگانیک ، سالم  و خانگی هستید ، محصولات دهکده پروتئین را از دست ندهید ؛ همین حالا سفارش بدهید و سلامتی را خوشمزه میل کنید.

نمایش
X